Wsparcie naszej społeczności:- 2012-01-16, volix - Aktualizacja projektu Allseron - Freya

dniem 2012/01/16 serwer został zaktualizowany do kroniki Freya.

Informacje szczegółowe jak zawsze w changelogu na forum. Wszelkie potrzebne linki do zainstalowania/uaktualnienia klienta zebrane w dziale instalacja.

Pozdrawiam,
volix- 2011-12-05, volix - Nowa kronika!

dniem 2011/12/03 oficjalnie zmieniliśmy kronikę na pełną Gracie Final.
Wszelkie dodatkowe informacje na bieżąco publikowane są jak zawsze, w changelogu dostępnym na forum.

Rejestracja nowych kont, odbywa się poprzez nową wersje panelu, dostępną tutaj.
Opis instalacji, link do aktualizatora, porady w uaktualnionym dziale instalacja.

Pozdrawiam,
volix- 2011-10-27, volix - Otwarta rejestracja!

ostanowiliśmy zawiesić poprzedni system rejestracji kont. Od dziś proces zakładania kont jest automatyczny.

Jak założyć konto? Należy wejść na poniższą stronę i wypełnić formularz:
http://www.allseron.com/stat/index.php?f=register

Po wypełnieniu formularza, nowe konto należy aktywować poprzez link, który przyjdzie na podany adres e-mail, wraz z przypomnieniem danych podanych w procesie rejestracji.

Zakładanie kont, w sposób automatyczny zostaje wprowadzone jeszcze przed zmianą kronik, obowiązująca kronika to Gracia Epilogue, ten klient jest głównym i wspomaganym przez nas. Istnieje możliwość wejścia poprzez klienta wcześniejszego (GF) i nowszego (Freya) - po wgraniu update, nie jest to jednak wskazane.

Aby zalogować się, grać i móc korzystać z wszystkich funkcji i dodatków serwera, należy pobrać naszą łatkę i nadpisać nią wszystkie pliki w kliencie zawartością pobranej paczki aktualizacyjnej.
Informacje na bieżąco aktualne tutaj.
Plik: full-update-27.10.2011.zip (rozmiar - 47,8MB)
md5sum: 5125e5155652159fa3736403a291be26 full-update-27.10.2011.zip


Sprawa rate serwera. Pozostaje bez zmian - x2. Jednakże, dla wszystkich nowych postaci wprowadziliśmy specjalny przedmiot w prezencie, aby ułatwić im dogonienie początkowych lv.

Jak z niego skorzystać? Po utworzeniu postaci, odszukaj w swoim plecaku przedmiotu: Czapa przybysza (Vitality). Czape otrzymujecie na 7 dni - załóżcie ją, przez ten czas, gdy będziecie ją nosić, otrzymujecie pasywny skill odnowy vitality. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma ryzyka że przy zgonie aura Wam przepadnie, nie musicie martwić się o reuse, ręczne odpalanie, kamaeli.. Pozostały czas użycia przedmiotu wyświetlany jest na bieżąco w jego opisie.
Ważne
: dbaj o to by mieć uaktualnionego klienta.

Dodatkowo, prewencyjnie przeciw ewentualnemu spamowi z nowo założonych kont, na wszystkie nowe postacie zostaje nałożona blokada publicznego wypowiadania się do osiągnięcia poziomu 40.

Przed założeniem konta, prosimy zapoznać się z regulaminem serwera. Nadal obowiązują zapisy o kulturze języka, czy też nadawania imion dla postaci, klanów itd.

Wszelka pomoc, namiary na GM, sprawy z którymi do kogo zgłaszać się można, rozpisane w dziale O nas.

Pozdrawiam,
volix